تبلیغات
وبلاگکد ماوس
آموزش دوتا آلستارز | Dota Allstars| Map | Replay | دانلود مپ و ریپلی | دانلود پچ
آموزش کامل هیرو Vol'Jin the Witch Doctor

شاید این جمله برای شما آشنا باشد :
...I Hear the Summons

بله . درست فهمیدید !
برای خواندن آموزش به ادامه مطلب بروید ... !
این هیرو جزء هیرو های (Supporter) هست که اکثرا جزء اولین پیک های یک تیم میتونه باشه .
این هیرو جزء هیروهای Inteligent هست و در ابتدای بازی میتونه نقش بسیار زیادی داشته باشه نه در انتهای بازی !
این هیرو به علت داشتن  یک هیرو Bolter خیلی شاخ حساب بشه . به خاطر داشتن یک هیلر بسیار خوب می باشد و میتونه یاراشو به راحتی از مردن نجات بده . این لول رو میان درگیری ها و جنگ با دشمن میتونید استفاده کنید و با چسبیدن به یاراتون با Range تقریبا 200-300 میتونید یاراتون رو ساپورت کنید .
و به خاطر   این لول میتونید هیروهایی که خیلی شاخ شدن رو به راحتی از پا در بیارید.
حالا توضیحات کامل :


Strength    -Agility   Intelligence

__________

16 + 1.8    -13 + 1.4    24 + 2.9

492/312

**********************************************
 Paralyzing Cask

این لول باعث Bash شدن هیرو دشمن می شود و اگر دو یا چند نیروی دشمن ( چه یونیت چه هیرو) در کنار یکدیگر باشند به صورت Multiple (چندتایی) اثر می کند .
بهترین حالتی که می تونید از این Spell استفاده کنید زمانی است که دقیقا دو هیرو دشمن نزدیک یکدیگر باشند . در این زمان بیشترین حالت Bash (گیج شدن) دشمن است و شما به راحتی می توانید دشمن را از پا در بیاورید .
نکته :
این Level به صورت MaGical می باشد .

********************************************
 Voodoo Restoration

این Spell از Mana شما می کاهد و Heal (جون) می دهد . این Heal تنها به شما اثر نمی کند بلکه شما می توانید با نزدیک شدن به هیروهای یار خود یا یونیت های خود باعث افزایش جون آنها نیز شوید .
نکته :
این Spell روی هیروها یا یونیت هایی که immue MagiC یا Anti MagiC ( ضد اسپل) هستند نیز اثر می کند .
مثلا اگر Omni knight یکی از هیروهای یار شما را Anti Magic کرده باشد و شما نزدیک این یار خود شوید می توانید به یار خود Heal دهید .
*******************************************
 Maledict

این Spell باعث میشه که از زمانیکه شما این اسپل رو روی هیروهای حریف می اندازید هر چند ثانیه یک بار به هیرو حریف دمیج بزند و به این صورت است که هر چقدر شما به هیرو حریف دمیج بزنید تقریبا به همان اندازه بر مبنای 100 hp به حریف دمیج (ضربه ) وارد می شود .
این لول بسیار قوی است و حتی شما تا 1000 دمیج نیز می توانید بزنید . البته بستگی به شرایط داره !
نکته ها :
Range این لول بسیار کم است و مراقب باشید که وقتی میخواهید از این لول استفاده کنید باید نزدیک هیرو دشمن باشید .

این Spell فقط روی Hero ها اثر می گذارد و روی Natrual Creep و Unit ها اثر نمی گذارد.
این Spell از نوع Magical است . یعنی به Armor ربطی ندارد.

********************************************
 Death Ward

این Spell میتونه بسیار قوی عمل کنه اگه شما موقعیت شناس خوبی باشید و در جنگ ها موقعیت خودتون رو بسیار دقیق و حساب شده انتخاب کنید تا مورد حمله دشمن قرار نگیرید .
این Spell باعث میشه که یک Ward بکاره هیرو شما و دمیج بزنه به هیروهای اطراف :
نکته ها :
وقتی شما از این لول استفاده می کنید نباید حرکت یا لولی را استفاده کنید . یعنی این لول Channeling هست و با حرکت یا استفاده از لول دیگر از بین می رود .
این Ward ضد ضربه است و تنها با حرکت یا لول زدن شما از بین خواهد رفت و دشمن شما نمی تواند این Ward را از بین ببرد مگر اینکه خود شما را از بین ببرد .
شما میتونید با Select (انتخاب) کردن این Ward هر هیروی خاصی را که میخواهید AttaCk بدهید نه اینکه وایسید و تماشا کنید و بگید تو رو خدا اونو نزن این یکی داره در میره
نکته بسیار جالب اینه که اگر شما آیتم Scepter رو ببندید این Spell شما بسیار قوی می شود و به صورت چندتایی به هیرو های دشمن دمیج می زند و بسیار قوی عمل می کند .
نکته آخر اینکه Range این Ward تنها 700 واحد است و هر 0.3 ثانیه AttaCk می دهد و اگر شما این Ward را جایی بکارید که مثلا سراشیبی هست یا هیرو حریف آیتم یا لولی داشته باشد که باعث Miss زدن Attack شما می شود این Ward نیز Attack هاش Miss میرود.
*******************************************
این هیرو چون جزء هیروهای Supporter به حساب می آید نقش Warder دارد . یعنی شما با کاشتن Ward در طول بازی و روشن کردن مپ باعث افزایش بازده بازی یارهایتان شوید .
که این قسمت رو برید تو قسمت Sentry Ward و Observer Ward حتما حتما بخونید که خیلی جالبه !كلمات كلیدی : آموزش هیرو witch doctor ، آموزش هیروهای دوتا ، هیرو دوتا آلستارز ، آموزش کامل Hero ،