تبلیغات
وبلاگکد ماوس
آموزش دوتا آلستارز | Dota Allstars| Map | Replay | دانلود مپ و ریپلی | دانلود پچ
آموزش کامل آیتم Shiva's Guard


Shiva's Guardبرای خواندن آموزش به ادامه مطلب بروید ... !
هزینه ی خرید : 4700

محل خرید : Protectorate

طریقه ی ساخت :

 


قابل تبدیل شدن به :

هیچ

مزایای این آیتم :

1- افزایش حالت دفاعی(Armor) هیروی شما به اندازه 15+
2- افزایش Inteligence هیروی شما به اندازه 30+
3- یک حالت Freeze که به صورت حلقه ای ظاهر می شود.

نحوه ی استفاده :

شما بعد از بستن این آیتم باید روی آن کلیک کنید تا عمل کند . وقتی شما روی آن کلیک می کنید حلقه ای یخی به دور هیروی شما ظاهر می شود . این حلقه با هیروی شما حرکت می کند . یعنی بعد از زدن و در حین اجرا وقتی شما به جلو بروید حلقه نیز با شما به جلو می آید و اگر به عقب حرکت کنید حلقه نیز به عقب می آید .
با استفاده کردن این حلقه 200 ضربه به دشمن های اطراف وارد می شود و سرعت ضربه زدن آنها را -25% کاهش می دهد و سرعت حرکت آنها را 40% کاهش می دهد.

موارد استفاده :

این آیتم در مواردی که هیروهای حریف شما AttaCker هستند بسیار مفید خواهد بود چون می تواند سرعت ضربه آنها را کاهش دهد . این آیتم چون یک آیتم دسته جمعی بوده در جنگ های 5 به 5 بسیار مفید است و باعث می شود که درگیری را به نفع خود به پایان برسانید .

هیروهای مفید :

این آیتم برای هیروهای Inteligence مفیدتر خواهد بود . برای هیروهایی همچون Tinker و  NeCrolyte بسیار مفید است . اما هیروهای دیگر نیز بنابر احتیاج و شرایط بازی از این آیتم استفاده می کنند ، هیروهایی همچون Clock werk و Pudge و ...


كلمات كلیدی : آموزش آیتم های دوتا ، آیتم های آلستار ، آیتم الستار ، آموزش آیتم آلستار ، آموزش کامل آیتم دوتا آلستار ، آیتم دوتا ، آیتم آلستار ، آیتم دوتاالستار ، آیتم دوتاآلستار ، معرفی آیتم دوتا ، آموزش Item dota ، آموزش آیتم dota ، آموزش item dota ، learning dota items ،