تبلیغات
وبلاگکد ماوس
آموزش دوتا آلستارز | Dota Allstars| Map | Replay | دانلود مپ و ریپلی | دانلود پچ
شروع آموزش مپ سازی و ادیت مپ های وارکرافت

سلام به همه ی دوستان گلم !

در پی خواسته های زیاد شما دوستان عزیز که به من ایمیل می زنید ، پیغام خصوصی می دید و نظر می دید ، از ما آموزش ساخت مپ و ادیت مپ رو از ما خواستار بودید !

خواستم به همه ی شما این مژده رو بدم که از امروز سلسله مباحث آموزش ساخت مپ یا ادیت مپ های ساخته شده به صورت کاملا حرفه ای در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

چند نکته :

1- این مباحث به دو بخش مبتدی و حرفه ای تقسیم بندی خواهند شد .

مباحث مبتدی : همون مباحث ابتدایی که بوسیله ی نرم افزارهای ساده ای مانند World Edit و از اینجور نرم افزارها استفاده می شود .

مباحث حرفه ای : مبحث مبتدی شاید در بعضی از وبلاگ ها یا سایت ها پیدا شود اما مبحث حرفه ای را در هیچ جا نمی توانید پیدا کنید . این مباحث که به صورت پیشرفته به آموزش زبان برنامه نویسی Blizzard که یک زبان شبه java می باشد را خواهیم آموخت . که با این روش هر کاری که بخواهید می توانید انجام دهید. حتی می توانید مپ هایی مانند دوتا آلستار که با world Edit باز نخواهد شد را نیز می توانید هر بلایی سر آن بیاورید !

2- تمامی این آموزش ها را یکی از دوستای عزیزمون لطف می کنند به من آموزش می دهند تا من در اختیار همه ی علاقه مندان قرار بدهم که دوست داشتند که اسمشون رو نگم !

3- اگر دوستانی هستند که مانند این رفیق عزیز ما در این رابطه اطلاعاتی دارند و دوست دارند که به همه آموزش دهند می توانند نظر بدهند و با هماهنگی آموزش ها رو در وبلاگ قرار بدهند.

4- اگر مپی ساخته اید و خیلی جالب از آب در اومده در اختیار ما قرار بدهید تا همراه با اسم شما در وبلاگ قرار داده شود.

 

امیدوارم از این گونه مباحث نیز لذت ببرید !

فقط لطفا نظر بدید . چون اگه کم نظر بدید منم کم در این مورد مطلب می دم !كلمات كلیدی : ساخت مپ وارکرافت ، ساخت مپهای وارکرافت ، ادیت مپ وارکرافت ، ساختن مپ وارکرافت ، تغییر مپ وارکرافت ، تغییر map وارکرافت ، ساخت map وارکرافت ، ادیت map warcraft ، ساختن مپهای warcraft ، ادیت مپ dota allstars ، ادیت و ساخت مپ دوتا آلستار ، ادیت کردن و ساختن dota allstars ، creat edit dota allstars ، تغییر صفحه اول دوتا ، تغییر عکس دوتا آلستار ، تغییر مپهای وارکرافت ،