تبلیغات
وبلاگکد ماوس
آموزش دوتا آلستارز | Dota Allstars| Map | Replay | دانلود مپ و ریپلی | دانلود پچ
ESWC سال 2011 در تاریخ 29 مهر تا 3 آبان 1390 برگزار خواهد شد

http://www.imger.info/di-QVGT.jpg
زمان برگزاری مسابقات جهانی بازیهای رایانه ای ( Electronic Sports World Cup ) تعیین شد ! این مسابقات که هر سال برگزار میشود امسال هم در Porte de Versailles فرانسه برپا خواهد شد ...


در ساله پیش در این مسابقات بازی های Warcraft 3 : The Frozen Throne و Dota و counter strike 1.6 و counter stike source و همچنین Trackmania و Fifa 2011 در لیست این مسابقات بود ! 

ولی در سال 2011 تصمیم برگزار کنندگان این مسابقات بر آن شد که علاوه بر  FIFA و Counter Strike و Trackmania بازیهای Real Time strategic  ( که هنوز انتخاب نشده است ) برگزار شود و با این حساب بازیهای ESWC  شامل : 
FIFA 
Counter STike
Trackmania 
RTS Games ( بازیهای استراتژیک :
 WarCraft 3, StarCraft 2 و یا یکی از بازی های تیمی : DotA, Heroes of Newerth, Bloodline Champions و یا League of Legends )
و لازم به ذکر است که برگزار کنندگان مسابقات ESWC هنوز بین بازی های استراتژیک هنوز تصمیم قطعی نگرفته اند . و احتمال بودن بازیهای starcraft 2 , warcraft 3 و یا یکی از بازیهای تیمی : dota و heros of newerth و bloodline champions یا league of legands نیز میباشد .

World Cyber Games یا همان WCG برگزار کننده مسابقات LAN هم بین بازیهای استراتژیک بازیهای StarCraft 2 و  WarCraft 3 و League of Legends را انتخاب کرده است .

جایزه این مسابقات هم 220.000 دلار میباشد .

منبع : ESWC.Com


كلمات كلیدی : اخبار مسابقات ESWC ، مسابقات ESWC ، eswc ، electronic game ،